Kim jesteśmy

Studenckie Koło Naukowe Zrównoważonego Rozwoju działa już od 2000 roku na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Opolskiego z inicjatywy dr hab. Joosta Platje, prof. UO.

W 2009 roku dołączyliśmy do międzynarodowej organizacji oikos International zrzeszającej studentów z całego świata. Organizacja oikos podobnie jak my, główną uwagę skupia na problemach zrównoważonego rozwoju.

Status pełnoprawnego członkowstwa w oikos Interational uzyskaliśmy w 2014 roku. Uprawia on nas do decydowania o losach tej międzynarodowej organizacji.

Click here to learn more about us!

 

Wiadomości

I ty możesz zostać świętym Mikołajem dla podopiecznych z Domu Dziecka w Opolu :)

27 November 2015 | Chapter-News, Project Z okazji zbliżających się mikołajek członkowie SKNZR oikos Opole  organizują ZBIÓRKĘ CHARYTATYWNĄ dla PODOPIECZNYCH z Domu Dziecka... »

Konkurs fotograficzny “Zrównoważony rozwój w obiektywie”

04 May 2015 | Chapter-News Serdecznie zapraszamy do udziału w organizowanym przez SKNZR oikos Opole konkursie fotograficznym pod nazwą "Zrównoważony rozwój w obiektywie"!   Czy... »

Film o Zrównoważonym Rozwoju

12 November 2014 | Chapter-News Wiecie czym jest zrównoważony rozwój? Jeśli nie, to odpowiedź na to pytanie uzyskacie oglądając niepowtarzalny film nakręcony przez oikos... »

SPOTKANIA KOŁA

12 November 2014 | Chapter-News ZAPRASZAMY na spotkania, które odbywają się: - w każdy WTOREK - o godzinie 17:30 - w sali nr 10 na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu... »

Wydarzenia