oikos OpoleEventsSzkolenie “Jak podczas studiów zdobyć doświadczenie i umiejętności? Sięgnij po KLUCZ do Swojego SUKCESU?”

Oct

23

Szkolenie “Jak podczas studiów zdobyć doświadczenie i umiejętności? Sięgnij po KLUCZ do Swojego SUKCESU?”

Education
 • ','
 • ','
 • '); ?>

  Dnia 23 października 2014 roku na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Opolskiego odbyło się szkolenie, pt. "Jak podczas studiów zdobyć doświadczenie i umiejętności? Sięgnij po KLUCZ do Swojego SUKCESU!" współorganizowane przez Business Empire Foundation oraz oikos Opole.

  Szkolenie cieszyło się bardzo dużym powodzeniem, gdyż zgromadziło ponad 100 uczestników.

  Szkoleniowcy nawiązali bardzo dobry kontakt z publicznością. Ponadto wzbogacili wiedzę słuchaczy o cenne wskazówki pomagające odnaleźć się na rynku pracy.

  Podczas szkolenia uczestnicy wysłuchali trzech interesujących wystąpień. Gościem specjalnym, trenerem, praktykiem biznesu, właściciel firmy IQBIZNES.PL był Adam Grzesik, który przedstawił: "Jak w skuteczny sposób przejąć kontrolę w rozmowie ze swoim przyszłym pracodawcą i odnieść sukces".

  Kolejno Emin Akdogan zaprezentował "Kwadrant przepływu pieniędzy - jak odnieść sukces na rynku pracy".

  Natomiast wystąpienie Barbary Błaszko i Agnieszki Osika, pt. "Co dziś jest ważniejsze szukając pracy: wiedza czy umiejętności?" stanowiło podsumowanie całego szkolenia. Mówczynie opowiedziały na pytanie "Jak sięgnąć po KLUCZ do Swojego SUKCESU!"

  Dziękujemy za przybycie wszystkim uczestnikom oraz Business Empire Foundation za współpracę!

  DSC_0747 DSC_0750 DSC_0762 DSC_0763 DSC_0793 DSC_0795 DSC_0799 DSC_0847 DSC_0851